BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE

20.02.2017

BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE

Ve dnech 22 a 23. června jsme navštívili přímo v Belgii místo, odkud pochází všechna litinová kamna z produkce společnosti DOVRE NV. Naším hostitelem byl přímo Marcel Roovers, obchodní ředitel společnosti a Evi Van de Moortel, vedoucí týmu mezinárodního obchodu společnosti.

 

Na programu bylo, mimo neformální setkání u společné večeře, také navštívení provozu slévárny, odkud pochází veškerá produkce litinových kamen DOVRE. Následně přednáška o historii, současnosti a směřování společnosti s Marcelem Rooversem zakončená technickým školením přímo s designéry a vývojáři DOVRE NV.

 

Níže si můžete prohlédnout fotografie z průběhu naší cesty. Děkujeme všem zúčastněným.

 

 

Návštěva DOVRE NV 2016 - galerie

BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE BYLI JSME SE PODÍVAT V DOVRE